6 Maddede Online Diyet Danışmanlığı

6 Maddede Online Diyet Danışmanlığı

1- Online Diyet Nedir? (Yüz yüze danışmanlık ile farkı nedir?)

Bir Tık’la Gelen Fitlik... Yoğun bir akışta giden rutin hayatta kendine vakit ayıramıyor musun? Bununla birlikte kilo fazlalığın mı var? Online diyet, tam da bu anda hayatını kolaylaştıracak ve kendine zaman ayırmanı sağlayacak profesyonel bir diyet hizmetidir.

Oradan oraya koştururken diyetisyen ziyareti yapacak vaktin yoksa ya da yurtdışında yaşıyor ve beslenme alışkanlığına uygun programı bulamıyorsan bu hizmetten mutlaka faydalanmalısın. Bir düşün; hayalini kurduğun kıyafetlere girmeni sağlayacak ve hayat boyunca sürdürülebilir bir beslenme düzenini uygulamanın ipuçlarını sunacak online diyet hizmeti sana bir telefon kadar yakın. 

Anlık tabak paylaşımı

Bu tarz bir diyet hizmeti ilk kez kullanacaksan “Online diyet nedir?” diye soruyor olabilirsin. 

Evinin konforundan ayrılmadan kendi yaşam alanı koşullarında beslenme ve diyet hizmeti almak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Pandeminin de getirdiği bir yaşam stili olan evden çıkmadan sürdürülen hayat, online diyetisyen desteği ile daha sağlıklı ve fit olabiliyor.

Sen de daha az hareket etmek durumunda kaldığın ve evinde fazlaca vakit geçirdiğin bu günlerde kilo artışı yaşamış olabilirsin. Bunun yanında kendini bildin bileli fazla kilolarla bitmek bilmeyen bir mücadele yaşıyor olabilirsin. Öyleyse daha fazla endişelenme!

2- Online Diyetisyen Ne Yapar? Online Diyet Hizmetimde Neler Var?

İster evde ister ofiste ister tatilde… Nerede olursan ol, seni sıkı bir şekilde takip edebilir, haftalık görüşmelerle motivasyonunu kaybetmeden en etkili sonuca ulaşabiliriz.

Sıkıcı, kısıtlayıcı, yasaklarla dolu bir liste yerine; severek, keyifle yapabileceğin, senin değerlerine ve günlük yaşantına uygun beslenmeyi öğrenmek ve doğru yeme alışkanlığı geliştirmek istiyorsan sen de bu hizmetten yararlanabilirsin.

Online diyet hizmetimde neler var?

 • Telefonla ücretsiz ön görüşme
 • Sağlıklı beslenme eğitimi
 • Kişiye özel beslenme programı
 • Haftada bir telefon görüşmesi ya da görüntülü iletişim desteği
 • Whatsapp / E-posta ile diyet gönderimi
 • Mesajlar ile sıkı takip ve kontrol
 • Haftalık değerlendirme ya da diyet güncellemesi

3- Online Diyette Ölçüm Nasıl Yapılır?

Bu danışmanlıkta kilo takibini nasıl gerçekleştireceğim diye düşünüyor olabilirsin. Bu süreçte evde var olan tartıdan ya da sana yakın bir yerdeki (eczane, sağlık kuruluşları, spor merkezi, vb.) tartıdan belirli periyotlarda ölçüm gerçekleştirebilirsin. Doğru bir şekilde nasıl tartılacağını bildikten sonra seni yönlendirdiğim düzende tartılarak kilo takibini yapabilirsin.

4- Online Diyet Fiyatları Ne Kadar? Paket Ücretleri Nelerdir?

Yeni bir silüete ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olmaya karar verdiysen online diyetisyen tavsiye yazılarını okuyor ve online diyet fiyat araştırması yapıyor olabilirsin. Ancak bu süreç seni büyük bir kararsızlığa sokabilir. Ulaşılabilir online diyet ücreti ile temin edeceğin hizmet ile alışkanlıklarını bozmadan ve katı kurallara uymak durumunda kalmadan etkili sonuçlar elde edebilir ve hep içine girmek istediğin o dar kıyafetleri özgürce giyinebilirsin. 

Online diyet danışmanlığı fiyatlarımı öğrenmek için Whatsapp’tan hızlıca bana ulaşabilirsin.

5- Online Diyet Benim İçin Uygun Mu?

 • Yoğun tempoda çalışan ve diyetisyen ziyareti yapamayanlar
 • Yurtdışında yaşayanlar
 • Motivasyon düşüklüğü yaşayanlar (Kilo vermenin zor olduğunu düşünenler)
 • Nereden başlayacağını bilemeyenler
 • Yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlar
 • Yeni doğum yapanlar

*Online diyet programının düzenlenmesi kişiye özel olarak gerçekleşir. Bu kapsamda; vegan ya da vejetaryen, şeker hastalığı olanlar, hamileler, emziren anneler, 18 yaş altı ya da üstü bireyler için en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

6- Online Diyet Listesi Nasıl Olur? Örnek Liste Nasıl Olur?

Online diyet listesi her kişiye özel olarak planlanır ve haftalık olarak görüşme sonrası danışanlardan gelen geri dönüşlere ve ölçüm sonucuna göre yenilenir. Diyet listesi oluşturulurken kan değerleri, vücut ağırlığı, yaş, boy, yaşam şekli, fiziksel aktivite düzeyi gibi bir çok faktör göz önünde bulundurulur. 

Beslenme programı planlanırken kişinin günlük yaşam tarzına uygun, doygunluk hissederek daha rahat ve konforlu bir şekilde kilo vermesi hedeflenir. Aynı zamanda da sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmek için adım atılır.

Örnek Online Diyet Listesi:

Kişiye özel hazırladığım online diyet paketleri ile hem sağlıklı hem de fit bir hayata ‘Merhaba!’ diyebilirsin. Sana bir Whatsapp mesajı kadar yakınım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.