Online Diyet Danışmanlığı

Online Diyet Danışmanlığı

1- Online Diyet Nedir? (Yüz yüze danışmanlık ile farkı nedir?)

Bir Tık’la Gelen Fitlik... Diyet sürecini daha da kolaylaştırmak istiyorsan sen de online diyet hizmetinden faydalanabilirsin.

Diyetisyene gitmek yerine ister evde, ister işte, ister yurtdışında tek bir tıkla bu hizmeti alabilir ve zamandan kazanç sağlayabilirsin.

Online diyette takip

Diyetisyeninle görüntülü görüşmeler yaptığın, hayatına ve değerlerine özel diyet programını uygularken Whatsapp üzerinden iletişimde olduğun online diyet hizmeti sana bir telefon kadar yakın.

2- Online Diyetisyen Ne Yapar? Online Diyet Hizmetimde Neler Var?

İster evde, ister işte, ister tatilde… Nerede olursan ol, seni sıkı bir şekilde takip edebilir, haftalık görüşmelerle motivasyonunu kaybetmeden en etkili sonuca ulaşabiliriz.

Sıkıcı, kısıtlayıcı, yasaklarla dolu bir liste yerine; severek, keyifle yapabileceğin beslenmeyi öğrenmek ve doğru yeme alışkanlığı geliştirmek istiyorsan sen de bu hizmetten yararlanabilirsin.

Online diyet hizmetimde neler var?

 • Telefonla ücretsiz ön görüşme
 • Sağlıklı beslenme eğitimi
 • Kişiye özel beslenme programı
 • Haftada bir telefon görüşmesi ya da görüntülü iletişim desteği
 • Whatsapp / E-posta ile diyet gönderimi
 • Mesajlar ile sıkı takip ve kontrol
 • Haftalık değerlendirme ya da diyet güncellemesi

3- Online Diyette Ölçüm Nasıl Yapılır?

Kilo takibini evde var olan tartı üzerinden ya da sana yakın bir yerdeki (eczane, sağlık kuruluşları, spor merkezi, vb.) tartıdan belirli periyotlarda ölçüm yaparak sağlayabilirsin.

Doğru bir şekilde nasıl tartılacağını öğrendikten sonra seni yönlendirdiğim düzende tartılarak kilo takibini yapabilirsin.

4- Online Diyet Fiyatları Ne Kadar? Paket Ücretleri Nelerdir?

Daha sağlıklı bir yaşama sahip olmaya karar verdiysen online diyetisyen tavsiye yazılarını okuyor ve online diyet fiyat araştırması yapıyor olabilirsin.

Ulaşılabilir online diyet ücreti ile temin edeceğin hizmet sayesinde sana özel olan beslenmeyi bu işin uzmanından öğrenebilir ve hayat boyu kilo kontrolünü sağlayabilirsin.

Online diyet danışmanlığı fiyatlarımı öğrenmek için Whatsapp’tan hızlıca bana ulaşabilirsin.

5- Online Diyet Benim İçin Uygun Mu?

 • Yoğun tempoda çalışan ve diyetisyen ziyareti yapamayanlar
 • Yurtdışında yaşayanlar
 • Motivasyon düşüklüğü yaşayanlar (Kilo vermenin zor olduğunu düşünenler)
 • Nereden başlayacağını bilemeyenler
 • Yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlar
 • Yeni doğum yapanlar

*Online diyet programının düzenlenmesi kişiye özel olarak gerçekleşir. Bu kapsamda; vegan ya da vejetaryen, şeker hastalığı olanlar, hamileler, emziren anneler, 18 yaş altı ya da üstü bireyler için en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

6- Online Diyet Listesi Nasıl Olur? Örnek Liste Nasıl Olur?

Online diyet listesi her kişiye özel olarak planlanır ve haftalık olarak görüşme sonrası danışanlardan gelen geri dönüşlere ve ölçüm sonucuna göre yenilenir.

Diyet listesi oluşturulurken kan değerleri, vücut ağırlığı, yaş, boy, yaşam şekli, fiziksel aktivite düzeyi gibi bir çok faktör göz önünde bulundurulur. 

Beslenme programı planlanırken kişinin günlük yaşam tarzına uygun, doygunluk hissederek daha rahat ve konforlu bir şekilde kilo vermesi hedeflenir. Aynı zamanda da sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmek için adım atılır.

Örnek Online Diyet Listesi:

Kişiye özel hazırladığım online diyet paketleri ile hem sağlıklı hem de fit bir hayata ‘Merhaba!’ diyebilirsin. Sana bir Whatsapp mesajı kadar yakınım.